Hajduk u prijateljskoj utakmici razbio Šahtar
907

PRIJATELJSKA UTAKMICA

0

Hajduk je na priprema u turskom Beleku igrao prijateljsku utakmicu protiv ukrajinskog Šahtara iz Donjecka i pobijedio slavne Ukrajince s čak 4:1.

Slavio je Hajduk s uvjerljivih 1:4 danas u Beleku protiv prvaka Ukrajine Šahtara iz Donjecka. Poveli su hajdukovci u svojoj trećoj pripremnoj utakmici golom Mije Caktaša iz kaznenog udarca u 21. minuti nakon što je poslije lijepe akcije srušen Ivan Delić (Caktaš je nešto ranije pogodio i stativu).

Na 0:2 je već u 23. povisio Delić nakon prethodnih pokušaja Caktaša i Jaira. Šahtar je preko Dentinha u 30. smanjio na 1:2 a autor četvrtog gola u prvom dijelu bio je Jairo koji je na dodavanje Delića pobjegao Šahtarovoj obrani, zaobišao golmana Andrija Pjatova i Hajduku u 41. ponovno donio dva gola prednosti.

U 60. minuti Tonio Teklić je udarcem s više od 20 metara postavio konačni rezultat...