Novi napadač Dinama zabio nakon samo tri minute od ulaska u igru
907

PRIPREMNA UTAKMICA

0

Dinamo je u četvrtoj pripremnoj utakmici u Turskoj pobijedio rumunjski Poli Iasi 2:0 golovima Danija Olma i Komnena Andrića.

U prvih deset minuta Lešković je imao dvije dobre prilike, Hajrović je u 17. dobro pucao, a odbijanac je u gol pospremio Petković. No, gol je poništen zbog zaleđa. Do poluvremena su Oršić i još jednom Hajrović bili u dobrim situacijama, ali golova nije bilo.

Dinamo je dominirao i u nastavku, a sredinom drugog dijela iz igre su izašli Moharrami, Petković, Oršić i Gjira, a ušli Matel, Andrić, Šitum i Franjić.

Hrvatski prvak je poveo u 74. minuti kad je Olmo zabio na asistenciju Oršića, a Španac je u sljedećem napadu namjestio zicer Andriću za 2:0. Novi Dinamov napadač u igru je ušao samo tri minute ranije.