20. 01. 2019 - 16:44
NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA NA STADIONU U ENGLESKOJ: Navijač htio...
907
NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA NA STADIONU U ENGLESKOJ: Navijač htio proslaviti gol pa uklizao igraču u međunožje (VIDEO)

IGRAČ OSTAO LEŽATI NA TERENU

0

Nogometaši Charltona pobijedili su u Londonu u okviru 29. kola engleske Ligue One ekipu Accringtona rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Ahearne-Grant iz penala u trećoj minuti sudijske nadoknade, što je očekivano izazavalo navijačku erupciju među domaćim navijačima.

Nekoliko njih se od tolike radosti sjurilo na teren u zagrljaj igračima, a jedan je nenamjerno uklizao u međunožje domaćem igraču Krystianu Bieliku.

Nezgodni trenutak je brzo obišao svijet, većinu nasmijao, ali sumnjamo da je Bieliku bilo do smijeha, iako je jasno da navijač nije imao lošu namjeru.

Inače, ovaj meč je ranije izazvao velike tenzije među igračima, a osam minuta prije kraja susreta, sudija je podijelio po jedan crveni karton za obje ekipe.

Očito su se tenzije prenijele i na tribine, zbog čega je i uslijedilo ogromno slavlje domaćih navijača zbog gola u posljednjim sekundama meča.