18. 01. 2019 - 22:32
Bayern stigao do šeste uzastopne pobjede u ligi i smanjio...
907
Bayern stigao do šeste uzastopne pobjede u ligi i smanjio zaostatak za Borussijom na samo tri boda

BUNDESLIGA

0

Bayern je pobjedom 3:1 kod Hoffenheima došao do šeste uzastopne ligaške pobjede i približio se Borussiji Dortmund na tri boda zaostatka.

Bavarci su poveli golom veznjaka Leona Goretzke u 34. minuti nakon što se njegov udarac sretno odbio od protivničkog braniča u mrežu.

U prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena iz izvrsne kontre Bayern golom istog igrača udvostručuje prednost.

Bio je to munjevit kontranapad preko Davida Alabe koji je lijepo asistirao njemačkom reprezentativcu koji je u klizećem položaju bio precizan.

Ipak, Hoffenheim se vratio u utakmicu u 59. minuti i to poslije nove sjajne kontre na utakmici. Povukao je Bittencourt loptu, izbacio u šansu za udarac Schulza koji s 18 metara lijepo pogađa u mrežu Neuera.

Domaćin je počeo pritiskati i nekoliko puta je Bayern bio u opasnosti, međutim u posljednji bi se tren uvijek netko pojavio pa sve očistio.

U 87. minuti Lewandowski lagano poentira nakon ubačaja Mullera s desne strane u akciji koju je započeo James.