BIJESNI SU U MILANU: "Pokradeni smo, ovo je sramota, pa čemu...
BIJESNI SU U MILANU:

SUPERKUP ITALIJE

BIJESNI SU U MILANU: "Pokradeni smo, ovo je sramota, pa čemu služi prokleti VAR"

0

Fudbaleri Juventusa osvojili su Superkup Italije, slavili su na neutralnom terenu u Saudijskoj Arabiji sa 1:0 protiv Milana. Gol odluke postigao je Kristijano Ronaldo, tako je i osvojio svoj prvi trofej u dresu "Stare dame", više o samom susretu u nastavku.

U samom finišu je fudbaler Milana Andrea Konti pao pred golom "Stare dame", nakon starta Emre Džana, ali se sudija Banti nije oglasio.

Igrači su protestovali na terenu, a po završetku susreta smo mogli da vidimo i Đenara Gatuza kako se žučno raspravlja sa sudijama.

Osvanuo je i snimak ove situacije, a navijače Milana najviše boli što ovom prilikom nije iskorišćen VAR, iako je 15ak minuta prije ove situacije sudija Banti nakon pregledavanja snimka umjesto žutog, odlučio da Franku Kesiju za jedan neoprezan start da crveni karton.

Jasno je da su u pravu, VAR je morao biti upotrebljen i u ovoj situaciji, a da li je Milan oštećen, pogledajte snimak iz nekoliko uglova, pa prosudite sami