09. 11. 2018 - 19:00
PRERANO POČELI SLAVITI! Mislili su da je utakmica gotova, ali...
907
PRERANO POČELI SLAVITI! Mislili su da je utakmica gotova, ali su zaboravili da ipak moraju pucati penale!

MLS

0

Fudbaleri Portland Timbersa dobili su prvu utakmicu polufinala doigravanja Zapadne konferencije MLS-a protiv Seattle Soundersa 2:1 i noćas u gostima igrali uzvrat.

Seattle je poveo golom Ruidiaza u 68. minuti, Timbersi izjednačili preko Blanca u 78., da bi produžetak domaćinima osigurao Ruidiaz golom za 2:1 u trećoj minuti sudijske nadoknade. Ipak, Portland je u 93. minuti zabio za 2:2, a Lodeiro je u 97. minuti vratio domaćine u vodstvo golom za 3:2.

portland2

Utakmica je završila tim rezultatom, a nakon što je sudac odsvirao kraj, neki igrači Portlanda su oduševljeno kleknuli na teren, a drugi se grlili od sreće. Timbersi su mislili da su prošli zbog više golova u gostima dok im netko od suigrača nije objasnio kako u produžecima nema gola u gostima i da moraju pucati penale.

portland4

Na njihovu sreću, bili su koncentriraniji u raspucavanju i rezultatom 4-2 na penale prošli u finale konferencije gdje ih očekuje Real Salt Lake.