MILAN RISKIRA ISPADANJE IZ GRUPE: Bod za Rossonere u Andaluziji
907

EVROPA LIGA

0

MILAN je bez pola tima izvukao bod u Andaluziji kod Betisa 1:1 u 4. kolu Europa lige. Španjolci su poveli u 12. minuti preko Giovanija Lo Celsa, a izjednačio je Suso u 63. minuti. Halilović nije nastupio za talijanski sastav, baš kao ni Caldara, Conti, Donnarumma, Higuain, Bonaventura, Biglia, dok su se ozlijedili i Calhanoglu i Musacchio.

Musacchio je posebno stradao u 80. minuti nakon žestokog sudara sa saigračem Kessieom. Defanzivac je pao u nesvijest, a odmah su mu pritrčali liječnici oba tima te je na kraju iznesen s terena uz aplauz domaćih navijača.

Olympiacos je bez većih problema pobijedio F91 Dudelange s 5:1. Grci su sav posao obavili u prvom dijelu postigavši četiri gola, a strijelci su bili Vasilis Torosidis (6), Kostas Fortounis (15, 36) i Lazaros Christodoulopoulos (26). U drugom dijelu među strijelce se upisao i Giannis Fetfatzidis (71), dok je pogodak za goste zabio Daniel Sinani u 69. minuti.

Betis vodi s osam bodova, Milan i Olympiakos imaju po sedam, a Dudelange je bez bodova. Tim Gennara Gattusa sada ozbiljno riskira ispadanje, a ako očekivano pobijedi Dudelange na San Siru za plasman u nokaut fazu, igrat će protiv Olympiacosa u Ateni u posljednjem kolu.