Široki Brijeg u posljednjim sekundama otkinuo bod na Bilinom polju
907

DERBI KOLA

0

Na stadionu Bilino polje odigran je derbi kola Premijer lige, a ekipa Čelika ugostila je Široki Brijeg. Prvo poluvrijeme je bilo uzbudljivo, sijevale su šanse na obje strane terena. Dobre prilike imao je Čabraja kod gostiju, a Čelik je prijetio preko Okića i Dilavera. Najbolju šansu za Široki nije iskoristio Eliomar u 37. minuti, sa nekih sedam metara Brazilac potpuno neometan šalje loptu iznad gola. Minut kasnije uslijedila je kazna. Bila je to lijepa akcija Zeničana – Grahovac je vratio loptu na nekih 17 metara za Dedića, a Čelikov nogometaš preciznim udarcem pogađa donji kut gola gostiju za 1:0.

1a

Bagarić je kolosalnu šansu propustio u 79. minuti, promašio je praktično prazan gol Zeničana, nakon što je prethodno Ružić ispustio loptu. Široki je propuštene prilike ipak naplatio u nadoknadi. Matić je neometan glavom pogodio mrežu domaćih nakon centaršuta Markovića u trećoj minuti sudijskoj vremena. Bio je tp hladan tuš za publiku u Zenici, a morat će se zadovoljiti samo bodom.