Federer u tri seta bolji od Medvedeva
907

TEŽAK MEČ

0

Švicarac je odmah na početku prvog seta uzeo break Rusu te ga potvrdio na svom servisu i poveo sa 2:0, međutim Rus je uspio vratiti break kod rezultata 2:1. Federer je imao dosta break prilika u prvom setu, a još jednu je i uspio iskoristiti kod rezultata 4:4 i na kraju osvojiti prvi set sa 6:4. U drugom setu su i jedan i drugi djelovali dosta sigurno na svom servisu tako da je Federer imao jednu break priliku koju nije uspio iskoristiti.

fed1

Rus je strpljivo čekao svoju break priliku i dočekao je kod rezultata 5:4, te je odveo meč u treći set. U trećem setu Federer je bio dosta bolji i imao nekoliko break prilika, a jednu je i iskoristio na 4:4, te je nakon toga bio siguran na svom servisu i dobio set, odnosno meč. Naredni protivnik će mu biti 28. igrač svijeta, Španac, Roberto Bautista Agut.