Hertha na krilima Ibiševića srušila Bayern u Berlinu
907

ODLIČNA IGRA

0

Hertha je večeras na krilima Vedada Ibiševića nanijela prvi poraz Bayernu u ovoj sezoni. Goste je načeo Vedad Ibišević, koji je zabio iz penala 23. minuti. Prije toga je njegov udarac glavom obranio Neuer, nakon čega je Boateng neoprezno srušio igrača Herthe a sudac pokazao na bijelu točku, s koje je Vedo sigurno pogodio za vodstvo.

2a

Kada Bayern gubi u Njemačkoj to je svakako novost, no uvijek je prisutan osjećaj kako će do kraja okrenuti stvari i stići do pobjede. Međutim, ovog puta su umjesto preokreta jednostavno dotučeni u 44. minuti. Lazaro je sjajno prošao po desnoj strani šesnaesterca i poslao povratnu loptu za Dudua, a on iz prve zakucao loptu pod prečku za konačnih 2:0 i skalp renomiranog protivnika na olimpijskom stadionu.