Dinamova škola fudbala i dominacija protiv Fenerbahcea
907

SJAJNA PREDSTAVA

0

Modri su u prvoj utakmici grupe D Evropske lige pregazili turskog velikana sa 4:1 i tako na najbolji mogući način započeli svoj nastup u Evropskoj ligi, iako su mnogi saglasni da je hrvatski prvak zaslužio i da igra u Ligi prvaka ove sezone. Strijelci za ekipu sa "Maksimira" bili su Šunjić, Hajrović 2x i Olmo.

1a

U drugoj utakmici ove grupe, Spartak Trnava je iznenađujuće savladala Anderlecht sa 1:0 golom Oraveca iz 79. minute. U grupi C, Slavia je bila bolja od Bordeauxa minimalnim rezultatom 1:0 a igrač odluke bio je Zmrhal, dok su Kopenhagen i Zenit odigrali 1:1. Poveli su gosti u 44. minuti preko Maka, a za Kopenhagen je strijelac bio Sotiriou u 63. minuti.

I na ostalim terenima bilo je jako zanimljivo, a ovo su svi rezultati kasnog termina: