Europa liga: Chelsea siguran u Grčkoj, Sevilla nemilosrdna,...
907
Europa liga: Chelsea siguran u Grčkoj, Sevilla nemilosrdna, Rangers do boda u Španiji

SJAJNI MEČEVI

0

Večeras se širom Evrope igraju mečevi prvog kola grupne faze Europa lige. Nova sezona otvorena je sjajnim pogotkom Carlosa Bacce. Kolumbijac je već u prvoj minuti nove sezone divno pogodio za svoj Villareal protiv Rangersa, ali je meč na kraju završen rezultatom 2:2.

baca

Jedan od derbija ove runde takmičenja odigrali su PAOK i Chelsea u Solunu, a gosti iz Londona su minimalnim rezultatom 1:0 osvojili sva tri boda. Gol odluke postigao je Willian u sedmoj minuti.

Golijadu smo vidjeli na Ramon Sanchez Pizjuan stadionu. Ever Banega je u osmoj minuti doveo Sevillu u vodstvo protiv Standarda, ali je Moussa Djenepo poravnao u 39. minuti. Domaćinu vodstvo do poluvremena vraća Franco Vasquez, da bi susret odlučio Wissam Ben Yedder sa dva gola u drugom dijelu. Konačnih 5:1 postavio je novim golom Ever Banega sa bijele tačke 15 minuta prije kraja.