LIGE PETICE: West Ham stigao do 1. pobjede, goleada na meču...
907
LIGE PETICE: West Ham stigao do 1. pobjede, goleada na meču Bordeaux-Nimes

GOL I ASISTENCIJA ZA ARNAUTOVIĆA

0

Ekipa West Hama je na Goodison Parku stigla do 1. ligaške pobjede u sezoni. Čekićari su dosta ulagali u tim ovog ljeta, a to im se konačno počelo isplaćivati.

Yarmolenko je sa 2 gola u 11. i 31. minuti donio veliku prednost gostima. Indisponirani domaćini su u nadoknadi prvog poluvremena postigli gol nade, a strijelac je bio Sigurdsson.

Domaćini mnogo bolje otvaraju 2. poluvrijeme i stvaraju veliki pritisak na gol Fabianskog. Međutim, iz jedne polukontre Arnautović postiže gol za 1:3 u 61. minuti. Everton je do kraja napadao, imao par lijepih prilika, ali rezultat je ostao 1:3.

nimes

Na Matmut Atlantiqueu su ljepoticu odigrali ekipe Bordeauxa i Nimesa.

Bordeaux je prvi stigao do vodstva, a strijelac je bio Briand u 26. minuti. Gosti nakon toga za 14 minuta prave preokret, a pogađali su Guillaume u 31. i Bobichon u 45. minuti.

Na startu 2. poluvremena furiozan start domaćina koji u 56. i 57. minuti postiže 2 gola i preokreće rezultat u svoju korist. Golove su postigli Briand i Kalu.

Međutim, 12 minuta prije kraja Bozok pogađa za 3:3, koji je bio i konačan rezultat ovog meča.