PRIJATELJSKI MEČEVI: SJAJNI potezi Neymara protiv Salvadora,...
907
PRIJATELJSKI MEČEVI: SJAJNI potezi Neymara protiv Salvadora, Argentina bezidejna

GOL I 3 ASISTENCIJE

0

Brazil je sinoć na FedEx stadionu ubjedljivo savladao El Salvador rezultatom 5:0. Posebno raspoložen za igru je bio Neymar sa golom i 3 asistencije, ali idemo redom.

neymar2Upravo je Neymar nakon 4. minute igre pogodio sa penala i donio početnu prednost Brazilu. Igrač PSG-a je do poluvremena imao još 2 asistencije, a strijelci su bili Richarlison i Coutinho. U nastavku ista priča, Richarlison u 50. minuti pogađa za 4:0, dok je pred sami kraj Marquinhos postavio konačnih 5:0, ponovo na asistenciju Neymara.

icardi

A Argentina nastavlja po starom. Bez Messija izgledaju još gore i odigrali su mršavih 0:0 sa selekcijom Kolumbije. Od ostalih rezultata, vrijedi izdvojiti pobjedu SAD-a nad Meksikom (1:0) i Ekvadora nad Gvatemalom (2:0).