18. 08. 2018 - 22:48
VEĆ IMAMO GOL SEZONE Immobile izvaljao odbranu Napolija i...
907
VEĆ IMAMO GOL SEZONE Immobile izvaljao odbranu Napolija i postigao fantastičan pogodak

SJAJAN GOL

0

Fudbaleri Napolija sjajno su počeli novu sezonu pošto su na Olimpicu bili bolji od Lazija 2-1. Ipak, iako su odigrali sjajnu utakmicu, njihova odbrana je kapitulirala, i to na prilično komičan način.

immobile

U 25. minuti Lazio je poveo golom Immobilea. Bivši igrač Borussije Dortmund zabio je fantastičan pogodak. Napadač je prvo fantastično izbacio trojicu odbrambenih igrača Napolija, a zatim poslao loptu u nebranjeni dio gola.