907
Crvena zvezda slavila u Trnavi i plasirala se u play-off Lige prvaka

POBJEDA SRPSKOG PRVAKA

0

Prvak Srbije, ekipa Crvene zvezde, plasirala se u play off Lige prvaka. Fudbaleri Zvezde savaladali su u Trnavi domaći Spartak rezultatom 2-1.

Već u prvih 10 minuta utakmice vidjeli smo dva gola. Bakoš je u šestoj minuti zabio za 1-0, a samo minut poslije za Zvezdu je gol dao Ben. Činilo se kako ćemo gledati utakmicu sa dosta golova, ali onda su se igrači obje ekipe povukli.

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat utakmice, a obzirom da je bio identičan onom u prvom meču, igrali su se produžeci. U 98. minuti utakmice sjajni Radonjić pogodio je za veliko slavlje Crvene zvezde. Do kraja je Spartak imao penal, ali nije uspio da ga realizuje. Zvezdin protivnik u play-offu bit će austrijski Salzburg.