POČELA PREMIER LIGA: Manchester United na otvaranju bolji od...
907
POČELA PREMIER LIGA: Manchester United na otvaranju bolji od Leicestera

POBJEDA CRVENIH VRAGOVA

0

Fudbaleri Manchester Uniteda savladali su na otvaranju nove sezone Premijer lige Leicester City na svom terenu rezultatom 2-1. Strijelci sa tim Jose Mourinha bili su Pogba i Shaw, dok je za goste pogodio Vardy.

Počelo je sjajno na Old Traffordu. Već na samom početku utakmice United je dobio penal kog je u gol pretvorio Paul Pogba. Činilo se kako ćemo i ove godine u prvoj utakmici prvenstva gledati puno golova, ali u nastavku smo uglavnom gledali dosadnu utakmicu.

Praktično ništa se nije dešavalo u nastavku. United je puno griješio, a gosti to nisu uspjeli kazniti.

Tako smo na samom kraju utakmice vidjeli druga dva pogotka. Povisio je prednost Uniteda Shaw u 83. minuti, a smanjio Vardy u sudijskoj nadoknadi. Gosti su na kraju imali korner, ali nisu uspjeli doći do boda na Old Traffordu.