OVO SE ZOVE KUPOVINA: Pogledajte brutalan pogodak novog...
907
OVO SE ZOVE KUPOVINA: Pogledajte brutalan pogodak novog pojačanja Barcelone

ODLIČAN IGRAČ

0

U okviru pripremnih utakmica na američkom tlu, snage su odmjerili izabranici Barcelone i Tottenhama. Rezultat nakon 90 minuta je glasio 2-2, a spretniji u izvođenju penala bili su igrači Barcelone.

barca

Barcelona je povela u 15. minuti golom El Haddadija, Arthur je u 29. povećao prednost, ali Tottenham se vratio s dva gola u dvije minute. Zabili su Son u 73. i N`Koudou u 75. minuti. U izvođenju jedanaesteraca svih pet Barceloninih izvođača bili su precizni, dok je Jasper Cillessen obranio udarac Georgioua. Pobjednički penal realizirao je Brazilac Malcom, kojemu je to bio prvi nastup za Barcelonu, nakon transfera iz Bordeauxa prošle sedmice.

fcb

Utakmicu je obilježio maestralan pogodak novog pojačanja Barcelone, Arthura Mela, a pogledajte i kako je to izgledalo: