SAM PROTIV SVIH: Matić se skoro potukao sa cijelom klupom...
907
SAM PROTIV SVIH: Matić se skoro potukao sa cijelom klupom Kostarike

NISU MU DALI LOPTU

0

Srbija je solidnom predstavom uspjela da savlada selekciju Kostarike rezultatom 1-0 u prvom meču na Mundijalu. Sjajnim golom igrača Rome Aleksandra Kolarova u 56. minuti, naši istočni susjedi su upisali tri boda koja su bila i očekivana pred početak prvenstva.

Osim tog pogotka, još jedan zanimljiv detalj desio se u trećoj minuti sudijske nadokande kada je reprezentativac Srbije i igrač Manchester Uniteda, Nemanja Matić, htio da uzme loptu kako bi izveo aut, ali pomoćni trener Kostarike mu nije dao loptu.

Matić je zatim odgurnuo trenera Kostarike, a pred klupom se stvorila velika gužva. Matić nije odustajao, a u jednom trenutku se činilo kako želi da se obračuna sa kompletnom klupom Kostarike.