10. 04. 2018 - 20:25
Gordić nije mogao sam, Zvezda zahvaljujući fenomenalnom Alenu...
907
Gordić nije mogao sam, Zvezda zahvaljujući fenomenalnom Alenu Omiću poravnala rezultat

ABA LEAGUE PLAYOFF

0

Crvena Zvezda rezultatom 69:59 pobijedila je ekipu Budućnosti i tako se vratila u igru. Trenutni rezultat je 1:1, a bit će potrebne još bar dvije utakmice da se sazna pobjednik.

Nemanja Gordić sa 22 poena bio je fenomenalan u ekipi Budućnosti, ali nije imao veliku pomoć suigrača. U ekipi Zvezde Alen Omić imao je 15 poena i 10 skokova, te je bio najbolji u svojoj ekipi i bio je prevaga u meču.

Zvezda je prvu četvrtinu dobila sa četiri razlike, ali na poluvrijeme se otišlo neriješenim rezultatom. Budućnost je tek za poen bila bolja u trećoj dionici, dok je u četvrtoj postigla samo 11 poena i tako onih duplo više poena Zvezde (22) bili su više nego dovoljni da pobijede u ovom meču.

U petak i subotu igraju se dva naredna meča ovih ekipa, a bit će pakleno jer se već na kraju ove utakmice osjetilo da ima mnogo napetosti.