907
Wizardsi nakon drame srušili Celticse, Ratnici sigurni protiv Lakersa

NBA

0

Košarkaši Golden State Warriorsa pobijedili su u Oaklandu ekipu Los Angeles Lakersa rezultatom 117:106. Ratnici su bolje otvorili meč, ali su se Lakersi vratili već do poluvremena. Ipak, u nastavku su domaći bili bolji i zasluženo slavili bitan trijumf.

Najefikasniji u pobjedničkim redovima bio je Durant s 26 poena, dok je u Lakersima bio raspoložen samo dvojac Randle-Lopet. Randle je imao double-double učinak s 22 poena i deset skokova, dok je Lopez dodao 20 koševa.

Prava drama viđena je u duelu Washington Wizardsa i Bolston Celticsa. Wizardsi su nakon dva produžetka slavili u Bostonu minimalno sa 125:124, iako su domaćini već u prvoj dionici imali plus 14. Sjajni Beal s 34 poena predvodio je Washington do pobjede.