Mbappe sa dva gola presudio Angersu
907

LIGUE 1

0

Paris SG danas je ugostio Angers u susretu 31. kola koji je odigran ranije zbog finala Liga Kupa u kojem se sveci sastaju sa Monacom 31. marta, te slavio sa 2:1.

Kylian Mbappe je pobjegao odbrani gostiju u 12. minuti i iskoristio sjajnu asistenciju Draxlera za vodstvo Svetaca.

Ali potom je Thiago Motta ostavio igrače na cjedilu. Potpuno zasluženo je isključen zbog gaženja protivnika koji je ležao na zemlji. Međutim, ni igrač manje nije zaustavio Svece, niti dao šansu Angersu. Mbappe je u 25. minuti bio na pravom mjestu poslije povratne lopte Kurzawe i duplirao je prednost.

Na kraju je Angers postigao počasni gol preko Ekambija kojem je to bio 16. pogodak u sezoni i na ljeto ga sigurno čeka transfer u neki jači klub.