"Ledeni Zmajevi" pregazili Kuvajt u Zetri
907

SUTRA PROTIV UJEDINJENIH ARAPSKIH EMIRATA

0

U Olimpijskoj dvorani Zetra večeras su "Ledeni Zmajevi" pregazili Kuvajt rezultatom 8:1. Naši hokejaši su poveli nakon samo nekoliko minuta kada je strijelac bio Čordalija. Do kraja prve četvrtine postigli smo još jedan gol, a strijelac je bio Nermin Logo.

Treći gol za izabranike Brajana Jokata postigao je Lemeš, a i četvrti Mirza Omer, kojem je to bio prvi gol za našu hokejašku reprezentaciju. Lemeš svoj drugi gol postiže tri minute prije kraja druge četvrtine za tada visokih 5:0.

U posljednjem periodu mogli smo vidjeti još tri gola u mrežu reprezentacije Kuvajta. Prvo je Velić pogodio za 6:0, a nekoliko minuta i Logo, kojem je to bio drugi gol na utakmici. Osmi gol za naš tim djelo je Mirze Omera, piše "Avaz". Do kraja susreta Kuvajt je uspio postići i počasni gol za konačnih 8:1.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra će igrati protiv reprezentacije Ujedinjenih Arapskih Emirata u 20 sati.