907
Sjajni Nurkić ponajbolji u slavlju kod Jazzera, blokadama izmamio uzdahe navijača

NBA

0

Portland Trail Blazersi našeg Jusufa Nurkića slavili su na gostovanju kod Utah Jazza sa 100:81. Tek u prvom poluvremenu Utah je bio donekle ravnopravan protivnik raspoloženim Blazersima, a u nastavku gosti su stigli do uvjerljivog trijumfa.

Najbolji igrači u trijumfu Trail Blazersa bili su bekovi CJ McCollum (26 poena) i Damian Lillard (24 poena), ali i naš Jusuf Nurkić, s 15 poena, osam skokova, dvije asistencije i tri blokade.

U redovima domaćina bolji od ostalih bio Donovan Mitchell s 21 košem. Portland je nakon ovog trijumfa došao do 33. pobjede (25 poraza), dok je Jazz na omjeru 30-29.

Izdvojili smo za vas izvanrednu blokadu našeg Jusufa, kojom je izmamio uzdahe domaće publike...