21. 02. 2018 - 20:29
Zvezda 'pokradena' u izuzetno hladnoj Moskvi: Pažljivim...
907
Zvezda 'pokradena' u izuzetno hladnoj Moskvi: Pažljivim pregledom utvrđeno da je jedini pogodak na meču neregularan

LIGA EVROPE

0

Fudbaleri Crvene zvezde oprostili su se od Evrope današnjim minimalnim porazom u izuzetno hladnoj Moski. Crno-bijeli primili su gol u posljednjim momentima prvog poluvremena revanš meča šesnaestine finala Lige Evrope sa CSKA, a naknadnim pregledom utvrđeno je da su ih sudije značajno oštetile.

Naime, u akciji koja je prethodila golu, sudija je propustio da sankcioniše igranje rukom domaćeg igrača Fernandesa koji je u skoku primirio loptu bicepsom, odnosno gornjim dijelom ruke. Upravo u nastavku te akcije Dzagoev je zatresao mrežu Zvezde za 1:0 i prolazak u osminu finala.