15. 02. 2018 - 21:51
Conteova greška stoljeća: Bio u nemilosti Talijana pa napustio...
907
Conteova greška stoljeća: Bio u nemilosti Talijana pa napustio Chelsea i već zabio pet golova!

MICHY BATSHUAYI

0

Michy Batshuayi je na prve tri utakmice u dresu Borussije iz Dortmunda dao pet golova, više nego na posljednjih 18 u Chelseaju, gdje je bio u nemilosti Antonija Contea i dobijao šansu ili "na kašičicu" ili na utakmicama manjeg značaja u kupovima.

Reprezentativac Belgije je večeras ponovo bio heroj 'milionera', dao je dva gola za pobjedu nad Atalantom na utakmici Lige Evrope.

Meč na Westfalenu su obilježili preokreti, Schurrle je doveo Nijemce u vodstvo sredinom prvog poluvremena, Josip Iličić je sa dva pogotka početkom drugog dijela igre preokrenuo rezultat u korist 'boginje', ali se Batshuayi pobrinuo da Borussia trijumfuje.

24-godišnji napadač je sredinom drugog poluvremena poravnao na 2:2, a u sudijskoj nadoknadi postavio konačnih 3:2.