Kovač izborio polufinale Kupa, Rebić strijelac u slavlju...
907
Kovač izborio polufinale Kupa, Rebić strijelac u slavlju Eintrachta

SAVLADAN MAINZ

0

Eintracht Nike Kovača plasirao se u polufinale njemačkog kupa 3:0 pobjedom protiv Mainza, a strijelac prvog pogotka bio je Ante Rebić!

Hrvatski napadač zabio je u 17. minuti kada je oduzeo loptu gostujućem golmanu pa odigrao dupli s Wolfom i zatresao nebranjenu mrežu. Bio mu je to peti gol u sezoni, a prvi u kupu.

I za drugi gol 'zaslužna' je obrana Mainza, ovoga puta Hack je u 53. minuti postigao autogol, a manje od deset minuta kasnije Mascarell zabija i treći gol Eintrachta koji je tako s visokih 3:0 prošao u daljnju fazu takmičenja.

Gosti su susret završili s igračem manje, u 82. minuti direktan crveni karton dobio je Latza.

Ante Rebić igrao je do 73. kada ga je u igri zamijenio Jović. Naš Kenan Kodro nije bio u konkurenciji za ovaj duel.