Lyon ispustio u Kneževini 0:2 i to s igračem više
907

LIGUE 1

0

Danijel Subašić se ozlijedio i morao je biti zamijenjen već u 15. minuti utakmice protiv Lyona. Monaco je na kraju slavio s 3:2.

Hrvatski golman se povrijedio prilikom pokušaja odbrane Marianovog gola u 12. minuti. Nezgodni udarac iz daljine, na prvu bezopasan, je natjerao Subašića da se baci prema svojoj desnoj vratnici, odnosno maloj mreži na toj strani.

Čini se da je Subašiću prilikom doskoka stradala desna noga jer nije mogao sam napustiti teren niti se osloniti na nju.

Subašića je zamijenio Sy i on je u 27. minuti primio gol od Traorea. Monaco je uspio do kraja poluvremena stići zaostatak, a u drugom poluvremenu i okrenuti utakmicu iako su čitavih 45 minuta igrali s desetoricom.

Keita je zabio u 31. za 1:2, a Falcao je nakon promašenog penala ipak uspio ugurati loptu u mrežu u 36. minuti. Strijelac prvog gola, Keita je isključen u 44. minuti pa je Monaco čitavo drugo poluvrijeme imao igrača manje. Ipak je uspio slaviti i to zahvaljujući je Ronyju Lopesu koji je zabio u 88. minuti.