Šta se dešava sa Interom? Osmi vezani meč bez pobjede u Seriji A!
907

OPET BEZ POBJEDE

0

Inter nije uspio savladati Crotone pred svojim navijačima! u drugoj utakmici 23. kola Serije A, ove dvije ekipe podijelile su bodove na Meazzi - 1:1.

Inter je bolje ušao u večerašnji meč, a do vodstva je mogao u 16. minuti, kada je Vecino imao dobar pokušaj, ali nedovoljno precizan.

Ipak, sedam minuta kasnije, nerazzurri stižu do vodstva. Sve se dogodilo poslije Brozovićevog kornera, a najviši u skoku pred golom gostiju bio je Eder koji udarcem glavom šalje loptu u mrežu - 1:0.

Očekivalo se da će Interu vodeći gol donijeti i na samopouzdanju, ali to se nije desilo.

Kako je meč odmicao, gosti su bili sve hrabriji i to im se isplatilo u 60. minuti utakmice. Konfuziju u odbrani Intera iskoristio je Barberis i savladao Handanovića sa 1:1.

Uslijedio je period još većeg pritiska pred golom domaćih, ekipa Crotonea je pokušala napraviti potpuni preokret, ali je u par navrata Handanović dobro intervenisao, da bi u 77. minuti Trotta poslao loptu zamalo pored lijeve stative Interovog gola.

Domaći su tek poslije toga zaigrali nešto konkretnije, ofanzivnije, a najbolju priliku propustio je Rafinha u 89. minuti.

Tako je Inter nastavio seriju remija u šampionatu Italije, ovo im je već peti u nizu, a ukupno osmi meč bez pobjede u Seriji A.