21. 01. 2018 - 22:32
Francuska u nevjerici: Mbappé iznesen s terena nakon što ga je...
907
Francuska u nevjerici: Mbappé iznesen s terena nakon što ga je brutalno pokosio golman

LIGUE 1

0

PSG je na gostovanje kod Lyona stigao bez povrijeđenog Neymara, a domaćima nije trebalo dugo da iznenade bogate Parižane. Za erupciju domaćih tribina pobrinuo se Nabil Fekir sjajno izvedenim slobodnjakom već u drugoj minuti igre.

PSG tako rano nije primio pogodak u prvenstvu od 9. maja 2007. godine kada im je zabila Nice.

Međutim, tu nije bio kraj gostujućim mukama jer je s terena na nosilima nakon nešto više od pola sata igre iznesen Kylian Mbappe .Mladi je napadač stradao u grubom naletu Lyonovog golmana Anthonyja Lopesa.

Na terenu ga je zamijenio Julian Draxler. Nešto prije toga Mbappe je rasjekao glavu u sudaru s protivničkim igračem.

PSG je na poluvrijeme ipak otišao bez zaostatka, za 1:1 je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade zabio Kurzawa.

Pogledajte start golmana Lopesa nad mladom francuskom nadom...