Zrinjski zabio osam golova u 40 minuta!
907

PROTIV METKOVIĆA

0

Zrinjski je u prijateljskoj utakmici igranoj u Metkoviću deklasirao istoimenog domaćina s visokih 8:0!

Pobjeda ekipe iz Mostara je tim impresivnija što je svih osam pogodaka postignuto u manje od 40 minuta, u razdoblju od 8. do 45. minute susreta.

Zrinjski je zaigrao sa sljedećom jedanaestoricom: Trifković, Džijan, Galić, Čirjak, Handžić, Jović, Pezer, Perišić, Jakovljević, Filipović, Bilbija. Po dva gola zabili su Handžić, Bilbija i Jović, dok su po jedan gol postigli Pezer i Filipović.

ONK Metković  igra u 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanskoj, odnosno u četvrtom rangu hrvatskog fudbala, a poslije utakmice na svom je Facebook profilu poželio gostu da i ove sezone odbrane naslov prvaka.

Ekipa koju vodi Blaž Slišković trenutno je drugoplasirana u bh. Premijer ligi s bodom manje od Željezničara.