On je apsolutni hit: Srbijanac vikao na Noleta tokom meča i...
907
On je apsolutni hit: Srbijanac vikao na Noleta tokom meča i izazvao oduševljenje na tribinama

POŽURI NOLE, MORAM IĆ' PO PIVO!

0

Novak Đoković plasirao se u 2. kolo Australian Opena tako što je za sat i 52 minuta igre savladao Donalda Younga s 3:0.

Po setovima je bilo 6:1, 6:2, 6:4, a Srbijanac je bio prilično ubjedljiv i samo je jednom, u drugom setu kod rezultata 5:0, dopustio protivniku šansu za brejk koju je on iskoristio.

Protivnik Novaku Djokoviću u drugom kolu prvog Grand Slam turnira u sezoni biće Gael Monfils, koji je savladao kvalifikanta Jaumea Munara.

Ovo je bio prvi zvanični meč Đokovića poslije povlačenja na Wimbledonu i problema s laktom. Propustio je i start nove sezone, ali jutros je pokazao da je na putu da postane onaj stari.

Inače, Novak je imao bučnu podršku s tribina, a u jednom trenutku jedan navijač glasno je viknuo: "Hajde Nole požuri, moram ić' pivo da kupim". To je izazvalo salve smijeha u gledalištu.

Taj momenat možete pogledati od 4:33 na snimku.