Majstorija Malcoma u trijumfu Bordeauxa, prekinut pobjednički...
907
Majstorija Malcoma u trijumfu Bordeauxa, prekinut pobjednički niz Monaca

LIGUE 1

0

Nakon što je u poslijepodnevnom terminu Marseille kod Rennesa slavio 3:0 pobjedu, u pet večernjih susreta 20. kola francuske Ligue 1 postignuta su tek - četiri gola!?

Monaco je izgubio prve bodove nakon četiri uzastopne pobjede, u pobjedničkom pohodu zaustavio ih je Montpellier kod kojeg su odigrali bez golova (0:0)

Lille u utakmici s dva crvena kartona minimalno pobijedio Caen. Lille je do slavlja došao pogotkom Pepea u 43. minuti, a već u idućoj minuti Caen je ostao i s igračem manje kada je izravni crveni dobio golman Vercoutre. Ipak, domaćin nije dugo bio brojčano deficitaran jer u 52. minuti i gosti ostaju bez Ballo Tourea koji je, također, dobio direktno isključenje.

Nice je s istovjetnih 1:0 bila bolja od Amiensa, a u 1:0 pobjedi Bordeauxa kod Troyesa istaknuo se 20-godišnji Malcom koji je vrhunskom asistencijom za Labordea još jednom dokazao zašto se brojni europski velikanu bore za njegov potpis!

Jedini susret s više od jednog gola odigrali su Dijon i Metz koji su remizirali 1:1.