PSG na maestralan način otvorio 2018. godinu
907

FRANCUSKI KUP

0

U Francuskom kupu ovog su vikenda na rasporedu utakmice trećeg kola, a za najveće iznenađenje pobrinuo se četveroligaš Granvile koji je 2:1 dobio Bordeaux.

Pobjedu su osigurali tek nakon produžetka golom Douniame u 103. minuti. Prethodno je Bordeaux vodio od 37. minute, da bi domaćin produžetke osigurao golom Martineta u 94. Spomenimo, kako su Žirondinci završili utakmici s tri igrača manje jer su izravne crvene kartone dobili Sabaly, Carrique i Plasil.

Produžeci su trebali i Marseilleu koji je golom Amavija u 103. minuti kod kuće dobio s 1:0 Valenciennes.

PSG nije imao nikakvih problema kod Rennesa koji su dobili sa 6:1. Sve je bilo jasno već nakon 24 minuta jer je bilo 3:0 za Parižane, a zabijali su Mbappe, Neymar i Di Maria. U 43. minuti Neymar je zabio i četvrti gol Parižana. Domaćin je počasni gol zabio u 66. preko Bourigeauda s bijele točke, no Di Maria i Mbappe još su se jednom do kraja upisali u strijelce za konačnih 6:1.