12. 12. 2017 - 17:37
S njim još nisu izgubili utakmicu: Pakleni dvojac zbog kojeg...
907
S njim još nisu izgubili utakmicu: Pakleni dvojac zbog kojeg ni Warriorsi nisu sigurni

NBA

0

Houston Rockets sinoć su upisali desetu pobjedu zaredom, svladavši na svom terenu New Orleans Pelicanse sa 130-123.

Clint Capela zabio je 28 koševa, a James Harden 12 koševa zaredom za Houston u zadnjoj četvrtini, nakon što je rezultat tri minute prije kraja bio izjednačen.

Harden najprije pogađa dva slobodna bacanja, a onda još pet koševa kojima dovodi Houston u vodstvo od 124-119 minutu i pol prije kraja. Jrue Holiday tada je pogodio koš za Pelicanse, ali je Harden zabio tricu i povećao vodstvo na 127-121.

Harden je utakmicu završio sa 26 koševa kojima je dodao 17 asistencija. Kod Pelicansa najbolji je bio Holiday s 37 poena, a Moore je dodao 36. Treba i spomenuti kako Houston još nije izgubio utakmicu sa zdravim Chrisom Paulom u timu.