20. 11. 2017 - 22:11
Niko kao Valencia: Ove sezone gubila je samo osam minuta, a...
907
Niko kao Valencia: Ove sezone gubila je samo osam minuta, a sad slijedi najveći ispit

GOAL

0

Nakon pobjede 2:0 u gostima kod Espanyola, Valencia će svoju nevjerovatnu formu testirati protiv Barcelone u nedjelju (20.45).

Valencia je postavila novi klupski rekord - sedam pobjeda u nizu u španskom prvenstvu. U nedjelju im slijedi veliki test protiv Barcelone. Pobjedom bi povećali klupski rekord na osam utakmica, ali im sigurno neće biti lako uprkos sjajnoj formi i brojnim povredama igrača Katalonaca.

Rekordnu pobjedu Šišmiša osigurali su Kondogbia i Santi Mina u drugom poluvremenu. A nakon 12 odigranih kola, Valencia ima sjajnih 30 bodova što je također klupski rekord.

Također su Šišmiši ove sezone gubili samo osam minuta, manje od bilo koje druge ekipe.

Sada imaju sedam dana da se pripreme za najtežu utakmicu dosad, a u prilog im ide i činjenica da Barca ima utakmicu Lige prvaka protiv Juventusa u srijedu.