(VIDEO) Levante slomio Las Palmas, Podjela bodova na San Mamesu
907

LEVANTE SLOMIO LAS PALMAS

0

Athletic Bilbao i Villarreal remizirali su na San Mamesu u pretposljednjoj utakmici 12. kola španjolske Primere. Gosti su u prvom dijelu bili bolji, promašili su penal i vodili s 1:0 sve do 77. minute kada je Aritz Aduriz zabio za konačnih 1:1.

Villarreal bje bio bolja ekipa u prvom dijelu. Prvo je Manuel Trigueros promašio penal u 20., a potom je isti igrač sjajno poentirao udarcem s ruba kaznenog prostora na asistenciju Marija Gaspara.

Gosti su se u nastavku utakmice potpuno povukli i uspjeli su izdržati do 77. minute kada je neuništivi Aduriz iskoristio centaršut Mikela Balenziaga i pogodio glavom za konačnih 1:1.

Ovim remijem Villarreal je ostao na 6., a Bilbao na 15. mjestu ljestvice.

U ranijem terminu Levante je pogocima u posljednjoj fazi utakmice svladao Las Palmas u gostima. Na semaforu je 0:0 stajalo do 71. minute kada je Doukoure zabio za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je Jason osam minuta kasnije. Alen Halilović zbog povrede nije bio u sastavu domaćina.