EVO ZAŠTO SU GA PLATILI 222 MILIONA: Neymar genijalnom solo...
907
EVO ZAŠTO SU GA PLATILI 222 MILIONA: Neymar genijalnom solo akcijom još jednom oduševio cijeli svijet

LIGA PRVAKA

0

PSG-a nezaustavljivo juri prema prvom mjestu u grupi B Lige prvaka. U četvrtom kolu na svom je stadionu dočekao ekipu Anderlechta i praktički već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika (5:0).

Vodeći pogodak za Parižane zabio je Veratti u 30. minuti utakmice, da bi najskuplji fudbaler na svijetu, Brazilac Neymar u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena povećao prednost na 2:0.

Brazilac je izveo korner, odigrao dupli-pas sa saigračem, spustio se prema kaznenom prostoru i s njegovog ruba neodbranjivo opalio za povećanje vodstva.