Horor na otvaranju sezone: Zvijezda Celticsa slomila nogu,...
907
Horor na otvaranju sezone: Zvijezda Celticsa slomila nogu, igrači posmatrali u nevjerici

NBA

0

Trebalo je to biti veliko košarkaško slavlje, ali ono je trajalo samo 6 minuta. Polovinom prve četvrtine utakmice između Clevelanda i Bostona veliko pojačanje Celticsa Gordon Hayward je slomio nogu.

Krenuo je Hayward na alley-oop zakucavanje, ali je u doskoku nezgodno doskočio te je slomio nogu. Čim je sudac zaustavio utakmicu, na parket su utrčali liječnici Bostona, a zabrinuti pogledi svih igrača na parketu dovoljno su govorili o težini ozljede. Haywarda su iznijeli s parketa, a nije poznato koliko će izbivati s parketa, osim da će to biti jako dugo razdoblje.

Rezultat je nakon toga pao u drugi plan, ali spomenimo kako je Cleveland pobijedio rezultatom 102:99. LeBron James je postigao 29 poena te imao 16 skokova i 9 asistencija. Kevin Love je dodao 15 poena i 11 skokova, Derrick Rose 14 poena i 4 skoka, a Jae Crowder 11 poena i 5 skokova.

Kod Celticsa je najefikasniji bio Jaylen Browm s 25 poena i 6 skokova, a povratnik u Cleveland ali u dresu Bostona, Kyrie Irving, dodao je 22 poena, 10 asistencija i 4 skoka. Jayson Tatum je ubacio 14 poena i imao 10 skokova te 3 asistencije. Marcus Smart je ubacio 12 poena s 9 skokova.