25. 09. 2017 - 12:51
Fenerov veznjak obećao navijaču kupiti novi TV nakon što ga je...
907
Fenerov veznjak obećao navijaču kupiti novi TV nakon što ga je razbio gledajući derbi

JOSEF DE SUOZA

0

Vezni igrač Fenerbahčea, Josef de Suoza obećao je kupiti novu televiziju navijaču koji ju razbio gledajući subotnji derbi protiv Bešiktaša.

Istanbulski derbi često je pun tenzija, kako na terenu tako i među navijačima. Domaćin Fenerbahče je na poluvrijeme otišao s vodstvom 1:0 (penal), te su obje momčadi poluvrijeme završile s desetoricom na terenu.

U drugom poluvremenu u 85. minuti Bešiktašov Hutchinson dobiva crveni karton, a Janssen iz penala povećava na 2:0.

Odmah u sljedećem napadu bivši igrač Liverpoola, Ryan Babel zabija gol i smanjuje vodstvo domaćih na 2:1. Zatim u 88. minuti Fenerbahčeov Koybasi dobiva crveni karton zbog grubog prekršaja.

Izgleda da tu mladi navijač Fenerbahčea nije izdržao i iskalio je svoj bijes na televiziji:

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, ali broj crvenih kartona je porastao jer je Bešiktašev Özyakup napustio teren prije zadnjeg zvižduka.

Tako je utakmica završila s dva crvena kartona za domaćine Fenerbahče i tri za Bešiktaš.

Nakon što je Fenerbahčeov veznjak Josef de Suoza vidio video kako navijač razbija televiziju odmah se ponudio da mu kupi novi.

"Zabrinjava me vlasnik TV-a, poklonit ću ti novi TV kako bi gledao utakmice Fenerbahčea. Ali ga nemoj razbiti", napisao je Suoza na Twitteru.