Brutalni Messi postigao četiri gola, Barcelona pregazila Eibar

PRIMERA

0

Fudbaleri Barcelone nastavili su sa pobjedama u Primeri.

Izabranici Ernestea Valverdea večeras su pregazili Eibar na svom terenu sa 6:1.

Strijelac prvog gola bio je Lionel Messi nakon opravdano dosuđenog penala poslije nesmotrenog i nepotrebnog faula nad Semedom.

A drugi pogodak, djelo je novajlije Paulinha koji je fenomenalnim skokom u 38. minuti poslije kornera Denisa Suareza, pogodio za 2:0.

U 53. Suarez pogađa nakon što je gostujući golman Dmitrović zaustavio udarac Messija. Četiri minute kasnije Eibar stiže do gola preko Enricha, ali je Messi u 59. postigao svoj drugi gol. Već u 62. Messi stiže i do hat-tricka poslije asistencije večeras odličnog Paulinha.

Svoj četvrti, a deveti gol u sezoni Messi zabija u 86. minuti na asistenciju Vidala.

Barca nakon pet kola ima pet pobjeda i prva je na tabeli, dok je Eibar 13. sa šest bodova.