Sudije ipak upetljale prste: Do Asensijeve golčine nije...
907
Sudije ipak upetljale prste: Do Asensijeve golčine nije trebalo ni doći!

SNIMAK OTKRIO

0

Real je oduševio u prvom poluvremenu sinoćnjeg duela, kada je postavio konačan rezultat od 2:0.

Zidaneovi izabranici doslovno su letjeli terenom, bili za klasu iznad šokirane Barcelone.

Poveli su već u 4. minuti nakon izvanrednog gola mlađahnog Marca Asensija, ali ispostavilo se da je do njega došlo nakon sudijske greške.

Naime, Carvajal je u zračnom duelu s Jordijem Albom izbacio loptu izvan terena, ali sudija je pogrešno dosudio aut za domaće.

I dok je Jordi Alba mahao rukama i od pomoćnika tražio da promijeni odluku, Carvajal je brže, bolje izveo aut nakon kojeg je Asensio s 25 metara prosto pocijepao Ter Stegenovu mrežu.

Pitanje je koliko bi Barca mogla da do ovog gola nije došlo, ali sigurno da je oštećena.