19. 05. 2017 - 22:00
EURO U-17 HRVATSKA: Englezi imali titulu u rukama, primili gol...
907
EURO U-17 HRVATSKA: Englezi imali titulu u rukama, primili gol u finišu meča i na penale izgubili od Španaca!

Drama u Varaždinu

0

Reprezentacija Španije osvojila je Euro U-17 koji se održao u Hrvatskoj i to nakon penal lutrije protiv Engleza!

Kadeti Gordog Albiona i Furije u finalu održanom u Varaždinu odigrali su sjajan meč koji je u regularnom dijelu okončan remijeem 2:2, ali u penal završnici uspješniji su bili mladići popularne Furije.

Engleska je došla u vodstvo u 18. minuti preko Odoia, a u 38. minuti Španci su golom Moreya izjednačili na 1:1.

Engleza su ponovo poveli preko Fodena u 58. minuti, no novo izjednačenje Furiji donosi Diaz u 80. minuti!

Nakon izvođenja penala, Španci su slavili i osvojili titulu kadetskih prvaka Starog kontinenta.