LUDILO U INDIJI: ''Neka ostavi njega meni, idi ti udaraj onog...
907
LUDILO U INDIJI: ''Neka ostavi njega meni, idi ti udaraj onog drugog''

OPŠTA TUČA NA UTAKMICI

0

Ateltico de Kolkata je u uzvratnoj utakmici polufinala indijskog prvenstva odigrao 0:0 na gostovanju kod Mumbai Cityja te se tako plasirao u finale zahvaljujući 3:2 pobjedi iz prvog susreta. Podvig je još i veći, ako se uzme u obzir da su gosti od 43. minute igrali s igračem manje jer je Lalthlamuana u razmaku od samo devet minuta dobio dva žuta kartona.

Mumbaijev Indijac, Lalhmangaihsanga Ralte napravio je ružan prekršaj u posljednjim sekundama nad Španjolcem Juanom Carlosom Belencosom, a ovaj je reagirao i nastala je prava tučnjava u kojoj se pak istaknuo Mumbaijev Brazilac, Thiago Cunha koji je u tih par minuta pretrčao više nego otkako je ušao na teren u 69. minuti. Sudac Rowan je Belencosa i Cunhu nagradio crvenim kartonima, a sve se nekako na kraju ipak smirilo.

Ateltico de Kolkata će u finalu igrati protiv Kerale Blastersa koji su u drugom polufinalu svladali Delhi Dynamos. U prvoj utakmici Kerala je kod kuće slavila 1:0, a u uzvratu je izgubila 2:1.