Novi šamar za očajni Inter, Lazio spasio bod duboko u nadoknadi
907

SERIE A

0

Inter je još jednom razočarao navijače. U 8. kolu na "Giuseppe Meazzi" je s 2:1 slavio Cagliari nakon preokreta.

Mauro Icardi uoči utakmice našao se u sukobu s navijačima zbog autobiografije, a da stvari za njega budu još gore pobrinuo se sam kada je u 26. minuti promašio jedanaesterac.

Ipak, Nerazzurri su poveli u 56. minuti preko Marija. Ipak, gol Mechiorrija u 71. i autogol Handanović u 85. minuti gurnuli su Inter prema trećem porazu.

Lazio je u Rimu gubio protiv Bologne od 10. minute kada je zabio Helander, ali bod (1:1) su spasili u 97. minuti kada je iz jedanaesterca pogodio Immobile. Lulić je odigrao cijelu utakmicu.

Sassuolo je preokretom dobio Crotone 2:1. Gosti su vodli od druge minute golom Falcinellija, no Sensi u 83. i Iemmello u 86. minuti donose tri boda domaćinu.

Kalinić, Badelj i Milić započeli su za Fiorentinu, koja je odigrala samo 0:0 protiv Atalante. Za goste nije igrao Zukanović zbog smrtnog slučaja u porodici. Bez golova odigrali su i Genoa - Empoli. Rade Krunić je za goste igrao do 88. minute, a zaradio je žuti karton.